Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się zainwestować pieniądze w zakup nieruchomości?

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Na co należy zwracać uwagę, jeśli chodzi o zakup nieruchomości? Czy rzeczywiście jest to tak pewny sposób na inwestowanie kapitału, jak wszyscy uważają? Utarło się bowiem przekonanie – zresztą bardzo słuszne – że zakup nieruchomości, jest obecnie jednym z najbardziej pewnych sposobów na lokowanie naszego kapitału. Czy rzeczywiście tak jest? A jeśli tak, to gdzie kupować nieruchomości?
Co musisz wiedzieć, zanim zdecydujesz się zainwestować pieniądze w zakup nieruchomości?

Zakup nieruchomości to pewny zysk

 

W momencie, kiedy mówimy o zakupie nieruchomości, niemalże zawsze jest to dla nas inwestycja, która przyniesie oczekiwany zysk. Dlaczego? Przyczyn jest co najmniej kilka. Przede wszystkim, należy pamiętać o tym, że jeśli kupujemy nieruchomość, to mamy całkiem spore pole manewru, jeśli chodzi o to, co dokładnie zdecydujemy się z taką nieruchomością zrobić. Możemy oczywiście zdecydować się na to, aby w niej zamieszkać. Nie jest to jednak warunek konieczny, choć z pewnością znacznie bardziej korzystny, jeśli chodzi o koszta. Opłaty takie jak czynsz czy prąd lub gaz, zawsze będą niższe, aniżeli koszta związane z opłaceniem mieszkania, które wynajmujemy od kogoś. Powód jest bardzo prosty: nie musimy płacić odstępnego właścicielowi, mieszkamy na swoim. To jednak tylko jedna, z bardzo wielu możliwości, jeśli mowa o lokowaniu naszego kapitału w nieruchomościach. Możemy też spokojnie wynająć taką nieruchomość i tym samym, zapewnić sobie stały, comiesięczny dochód w postaci odstępnego.

Dlaczego Hiszpania?

Jeśli chodzi o opłacalność inwestycji, jaką jest zakup domu lub mieszkania w Hiszpanii, to powód jest bardzo prosty. Kupując nieruchomość w Hiszpanii, nie tylko zyskujemy stałe zabezpieczenie finansowe na przyszłość, ale też mamy całkiem spore pole możliwości, jeśli chodzi o wykorzystanie naszej nieruchomości. Możemy ja wynająć – a chętnych z pewnością nie będzie brakowało. Hiszpania, z racji tego, że jest to niezwykle atrakcyjny rejon turystyczny, zawsze będzie świetnym miejscem, jeśli chodzi o popyt na wynajem domów lub mieszkań, szczególnie tych, położonych w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach.


MRDzisiaj
Piątek 22 marca 2019
Imieniny
Bogusława, Jagody, Katarzyny
Reklama
na portalu
i w gazecie

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Partnerzy serwisu
Gmina Udanin
Starostwo Średzkie
BOK MCC
Śniadanie Mistrzów
Kino
FORUM
o © 2007 - 2019 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl