Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
Pewne zwycięstwo

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze Górnika Polkowice pokonali dziś na własnym terenie zespół Bałtyku Gdynia, 2:0. Obie bramki dla gospodarzył zdobył Michał Kojder.

Kibice zgromadzeni na stadionie przy Kopalnianej to co najważniejsze, a więc bramki, zobaczyli dopiero w drugiej części spotkania. Zmiana, której trener Górnika Dominik Nowak dokonał w 60 minucie okazała się strzałem w dziesiątkę. Wprowadzony do gry w miejsce Wojciecha Olszowiaka, Michał Kojder zdołał pokonać Michała Chamerę już 7 minut po wejściu na murawę. Po raz kolejny 19-letni napastnik zdołał dokonać tej sztuki 14 minut później.

Zwycięstwo dało Górnikowi 3. miejsce w ligowej tabeli po 5 kolejkach II-ligowych rozgrywek. Polkowiczan wyprzedzają tylko drużyny: Ruchu Radzionków (dziś bezbramkowo zremisowalli z Zagłębiem Sosnowiec) i Nielby Wągrowiec (doznali porażki z Miedzią Legnica, 1:2).