Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra ¦l. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Ole¶nica Paczków Polkowice
¦roda ¦l. Strzelin ¦widnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Z±bkowice ¦l. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomo¶ci Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny ¦l±sk

Polkowice
Cenne zwycięstwo

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Górnik Polkowice wygrał dzi¶ z Zagłębiem Sosnowiec, 1:0. Gola na wagę trzech punktów zdobył defensor polkowiczan - Petr Pokorny.

Podopieczni Dominika Nowaka odnie¶li dzi¶ zasłużone zwycięstwo nad zespołem z Sosnowca. Już w 25 minucie po zamieszaniu w "szesnastce" go¶ci piłka po strzale jednego z zawodników Górnika wyl±dowała na poprzeczce. Mimo kilku dogodnych okazji, gospodarze nie potrafili udokumentować swojej przewagi aż do 83 minuty. Wła¶nie wtedy piłkę po nieudanej interwencji bramkarza Zagłębia do siatki skierował obrońca Petr Pokorny. W doliczonym czasie gry szansę na podwyższenie rezultatu zmarnowali jeszcze: Zbigniew GrzybowskiPaweł Żmudziński. Gospodarzy ratowała w tej sytuacji poprzeczka (po strzale Grzybowskiego) i słupek.

Górnik: Szymański - Mróz, Pokorny, Smoliński, Opalacz - Żmudziński, Salamoński, Wacławczyk (89 Kojder), Sierpina (84 Ałda¶) - Olszowiak.