Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
Zdeklasowały rywala

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W ostatniej serii spotkań Ford Germaz Ekstraklasy koszykarki CCC zdeklasowały rywalki.

Podopieczne trenera Krzysztofa Koziorowicza pewnie i zasłużenie pokonały Super-Pol Tęczę Leszno 79:50. Gospodynie prowadziły od początku nie dając leszczyniankom żadnych szans. Po celnych trafieniach Darii Mieloszyńskiej, Czeski Bortelovej i Anny Pietrzak miejscowe prowadziły po 4. minutach gry 12:3. Pierwsza kwarta zdecydowanie dla polkowiczanek 22:10. Z każdą upływającą minutą gospodynie zwiększały swoją przewagę. Do szatni miejscowe prowadziły 43:20.

Po zmianie stron obraz na parkiecie nie uległ zmianie. Koszykarki CCC wciąż przeważały, choć leszczynianki skutecznie niwelowały straty. W ostatniej partii spotkania "pomarańczowe" wrzuciły szósty bieg i trener Krzysztof Koziorowicz widząc, że rywalki nie są w stanie już zagrozić jego zespołowi dał pograć zmienniczkom. CCC wygrało pewnie i zasłużenie pokazując dobry basket.