Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
Sukcesy mastersów

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Dwa brązowe krążki wywalczyli zawodnicy sekcji masters klubu pływackiego Murena podczas IV Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska rozegranych w Bielawie.

W prestiżowych zawodach wystartowało ponad stu pływaków z sekcji masters w całej Polsce, w tym trzyosobowa reprezentacja polkowiczan. W kategorii wiekowej 60 - 64 lata w wyścigu na 50 m stylem dowolnym Zenon Szafirowicz zdobył brązowy medal. Medal z tego samego kruszcu wywalczył Bogdan Godlewski, który startował w kategorii wiekowej 30 -34 lata również na dystansie 50 m styl dowolnym. Szafirowicz zajął również 4. miejsce na 50 m stylem klasycznym. Dwukrotnie czwarty - na 50 i 200 m stylem dowolnym był także Bogdan Puchalski.

Informujemy, że zajęcia polkowickich mastersów odbywają się codziennie od godz. 6.30 - 7.30 na basenie przy SP 3.