Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
"Pomarańczowy" parkiet

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Kibice CCC byli dziś najszczęśliwszymi kibicami damskiego basketu w Polsce.

Po emocjonującym spotkaniu podopieczne trenera Krzysztofa Koziorowicza pokonały w decydującym starciu utytułowaną Wisłę Can - Pack Kraków 75:66. Tym samym wyeliminowanie jednego z głównych kandydatów do mistrzostwa Polski stało się faktem. Po końcowej syrenie kibice CCC oszaleli z radości.

Początek meczu nie układał się po myśli polkowiczanek. Pierwsze dziesięć minut gospodynie przegrały z Wisłą 13:19. Ale druga kwarta była atomowa w wykonaniu "pomarańczowych". Po znakomitej grze Natalii Trofimowej CCC wygrało tę partię meczu aż 25:12. Ostatnie dwie części spotkania były niezwykle wyrównane, ale miejscowe kontrolowały uzyskaną przewagę.

Po końcowej syrenie szał radości na parkiecie. W półfinale CCC zagra z akademiczkami z Gorzowa, na które najwyższy czas znaleźć sposób, bo jak do tej pory bilans spotkań obu drużyn przemawia na korzyść lubuskiego zespołu.