Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice
Górnik zwycięski

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Polkowiczanie pokonali wczoraj Elanę Toruń. Ale najważniejszy mecz tej ligi w najbliższą środę, gdy Górnik zagra w Sosnowcu.

Mecz w Toruniu nie był łatwy dla podopiecznych trenera Dominika Nowaka. Obie drużyny długo nie mogły przeprowadzić składnej akcji. Kibice doczekali się bramki dopiero w drugiej połowie. Ale powody do radości byli tylko polkowiczanie. Wprowadzony w drugiej części gry Maciej Bancewicz popisał się fantastyczną asystą. Do piłki dopadł Damian Piotrowski i w 82. minucie gry Górnik objął prowadzenie, którego nie oddał już do końca spotkania.

W istotnym dla układu czołówki tabeli meczu Zagłębia Sosnowiec z Zawiszą Bydgoszcz, górą byli gospodarze, którzy wygrali 2:0. W tabeli prowadzi Ruch Radzionków - 60 punktów. Drugi jest Górnik , a trzecie Zagłębie Sosnowiec - obie drużyny mają po 53 punkty. W najbliższą środę polkowiczanie zmierzą się na wyjeździe właśnie z Zagłębiem. I to może być decydujące starcie o pozycję wicelidera premiowane awansem do I ligi.