Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Łatwa wygrana ze Śleszowem

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu 12 kolejki IV ligi dolnośląskiej KS Polkowice pokonał LKS Stary Śleszów 5:2. Była to jedenasta wygrana podopiecznych trenera Jarosława Pedryca w rundzie jesiennej.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Łatwa wygrana ze Śleszowem
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Pojedynek od początku należał do miejscowych, którzy co kilka minut stwarzali groźne sytuacje pod bramką rywala. Jako pierwszy wynik spotkania otworzył Krzysztof Drzazga, który wykorzystał dokładne podanie Mariusza Szuszkiewicza i było 1:0 dla KS-u. Na kolejną bramkę kibice czekali tylko 10 minut. Mariusz Szuszkiewicz strzelił z ostrego konta i było 2:0. Tuż przed przerwą swoją drugą bramkę w meczu zdobył Drzazga i pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem KS-u 3:0. Po zmianie stron nadal ton grze nadawali miejscowi, a na listę strzelców wpisali się kolejno: Radosław Karpiński i wprowadzony po przerwie Wojciech Jurak. Wysokie prowadzenie nieco uśpiło piłkarzy KS-u Polkowice, którzy w końcówce stracili dwa gole. Ostatecznie mecz zakończył się wysoką wygraną podopiecznych trenera Pedryca 5:2.

KS Polkowice – LKS Stary Śleszów 5:2 (3:0)

Bramki: Drzazga 12, 44, Szuszkiewicz 23, Karpiński 52, Jurak 73 – M. Wójcik 80, I. Janiuk 90

KS Polkowice: Damian Primel – Radosław Karpiński, Szymon Szymik, Dawid Wacławczyk, Krzysztof Drzazga (83 Dziadowicz), Maciej Bancewicz (87 Kochman), Mariusz Szuszkiewicz, Krzysztof Kaliciak, (68 Jurak), Ariel Sworacki, Piotr Kasiński, Karol Fryzowicz (81 Dybizbański)

Stary Śleszów: Szymon Janiuk – Marek Robak, Radosław Iwan, Jakub Dudziak, Dawid Wójcicki, Maciej Siwiński, Piotr Dewerenda (46 Kiełcz), Igor Janiuk, Michał Banach (62 Sokół), Kamil Liberek, Radosław Niełacny (46 Wójcik).