Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Sikorska trzecia w II Grand Prix Seniorek

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Magdalena Sikorska zajęła 3. miejsce w zawodach Grand Prix Polski rozegranych w Zawierciu. W meczu o finał nasza tenisistka uległa Katarzynie Grzybowskiej 3:4.

Sikorska konsekwentnie rozwija swoje umiejętności. Dzięki przemyślanej strategii treningowej coraz lepiej spisuje się na turniejach z cyklu Grand Prix.

W pierwszej rundzie turnieju głównego zawodniczka KS Polkowice zmierzyła się z Katarzyną Nowocin wygrywając 4:1 (6,-5,7,5,2). W drugiej rundzie Sikorska pokonała Darię Łuczakowską z AZS AU Wrocław 4:3 (9,-6,5,-8,-5,8,6). Zacięta i wyrównana walka obu zawodniczek mogła podobać się publiczności. Polkowiczanka w ostatnim secie pewnie dyktowała warunki gry. W meczu o ćwierćfinał podopieczna trenera Sławomira Słowińskiego spotkała się z klubową koleżanką Magdaleną Szczerkowską. Wynik 4:1 (9,7,9,-7,5) dla Sikorskiej. W grze o finał Sikorska stoczyła bardzo wyrównany pojedynek z byłą zawodniczka KS Polkowice – Katarzyną Grzybowską. Stojący na wysokim poziomie mecz, grających typowo męski tenis zawodniczek mógł zadowolić fanów pingponga. Ostatecznie zwyciężyła Grzybowska w 7 setach 4:3 (6,-4,8,6,-7,-7,7). III miejsce Magdy w tej imprezie jest potwierdzeniem jej umiejętności i aspiracji do zadomowienia się w ścisłej czołówce krajowej tenisistek.