Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Włókniarz pokonany

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu IV ligi dolnośląskiej seniorów piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali Włókniarza Mirsk 2:0. Łupem bramkowym podzielili się Krzysztof Drzazga i Karol Fryzowicz.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Włókniarz pokonany
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Polkowiczanie wyszli na murawę bardzo skoncentrowani i szybko chcieli objąć prowadzenie. Niestety przyjezdni ustawili "autobus" w polu karnym i naszym graczom długo nie udało się umieścić piłki w bramce Norberta Matuszaka. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W przerwie meczu trener zielono-czarnych Jarosław Pedryc przeprowadził męską rozmowę ze swoimi piłkarzami. Na drugą połowę wyszła drużyna, która zaczęła przeprowadzać groźne akcje skrzydłami, stwarzając zagrożenie pod bramką rywala. W 63 za faul w polu karnym na Krzysztofie Drzazdze arbiter wskazał na wapno. Skutecznym egzekutorem okazał się sam poszkodowany wyprowadzając KGHM ZANAM na prowadzenie. 6 minut później polkowiczanie prowadzili już 2: 0, a na listę strzelców strzałem z dystansu wpisał się Karol Fryzowicz. Więcej bramek w Polkowicach nie padło. KGHM ZANAM pewnie pokonał Włókniarza Mirsk 2:0.

KGHM ZANAM Polkowice - Włókniarz Mirsk 2:0 (0:0)

Bramki: Krzysztof Drzazga 63, Karol Fryzowicz 69

KGHM ZANAM Polkowice: Ptak - Karpiński, Szymik, Wacławczyk, Drzazga (86 Jurak), Bancewicz, Szuszkiewicz, Kaliciak (Zawadzki 82), Fryzowicz (Surożyński 90), Magdziak, Dziadowicz (Kasiński 61).

Włókniarz Mirsk: Matuszak - Grygiel, Kowalski, P. Niemienionek, Jóźwik, B. Morzecki (Badura 76), Woźniczka (Górny 89), Becker (Khodzhamkulov 85), J. Jasiński (S. Morzecki 46), Wichowski (W. Jasiński 79), Kozłubski (J. Niemienionek 82).