Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kolarze szosowi KS Polkowice na podium

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Doskonale w XVII Międzynarodowym Kryterium Ulicznym w Poznaniu spisali się kolarze szosowi Klubu Sportowego Polkowice. Na podium stanęli Adrian Pluta i Fabian Kwiatkowski.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kolarze szosowi KS Polkowice na podium
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Na starcie kryterium stanęło ponad 400 kolarzy w 6 kategoriach wiekowych. Do Poznania nasi zawodnicy pojechali w czteroosobowym składzie, zajmując czołowe lokaty. Najlepiej w kategorii żaków na dystansie 16 km i 800 m spisał się Adrian Pluta. Nasz kolarz jako drugi minął linię mety wyprzedzając swojego klubowego kolegę Fabiana Kwiatkowskiego. Na wysokim 4. miejscu uplasował się Tomasz Wójcik. Po raz kolejny udany start w kategorii młodzików zanotowała Gabriela Bielecka, która zajęła 4 lokatę.

23 maja podopieczni trenera Eugeniusza Niemca wystartują w III serii Pucharu Polski w Strzelcach Krajeńskich.