Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Polkowice - 3. liga

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Meczem z Granicą Bogatynia piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przypieczętowali awans do 3. ligi. Zielono-czarni pokonali przed własną publicznością rywala 5:1.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Wojciech Jurak 2, Kamil Zawadzki, Mateusz Magdziak i Dawid Dziadowicz.

Polkowiczanie przystąpili do spotkania bardzo zmotywowani i chcieli jak najszybciej objąć prowadzenie. Pierwsza bramka dla miejscowych padła dopiero w 41 min. meczu, a na listę strzelców wpisał się Kamil Zawadzki. 4 minuty później na 2:0 podwyższył Wojciech Jurak. Po zmianie stron podopieczni trenera Pedryca nadal nadawali ton grze. W 55 min. Mateusz Magdziak zaskoczył golkipera Granicy strzałem z dystansu i zrobiło się 3:0. W 73 min. indywidualną akcję lewą strona boiska przeprowadził Maciej Bancewicz. Minął rywali i posłał futbolówką w kierunku bramki przyjezdnych. Ta odbiła się od poprzeczki, a Jurak skierował ją do siatki podwyższając na 4:0. 7 minut przed końcem meczu goście widząc kontuzjowanego gracza miejscowych nie wybili piłki poza boisko, a przeprowadzili szybką kontrę, którą na bramkę zamienił Piotr Krzesiński. Jeszcze w tej samej minucie miejscowi za sprawą Dawida Dziadowicza zdobyli kolejnego gola. Ostatecznie KGHM ZANAM Polkowice rozgromił Granice Bogatynia 5:1.

KGHM ZANAM Polkowice - Granica Bogatynia 5:1 (2:0)

Bramki: Zawadzki 41, Jurak 45, 73, Magdziak 55, Dziadowicz 84 - Krzesiński 83

KGHM ZANAM Polkowice: Ptak - Karpiński, Szymik, Jurak (73 Surożyński), Bancewicz (89 Seta), Kaliciak (71 Dziadowicz), Famulski, Kasiński, Magdziak, Szuszkiewicz, Zawadzki (80 Kucharuk).