Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Worek medali zawodników KGHM Metraco

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Doskonale spisali się zawodnicy sekcji KGHM Metraco podczas Pucharu Polski i Pucharu Europy Nordic Walking w Kolbuszowej. Polkowiczanie wywalczyli 8 medali.

Występ zawodników naszego klubu w Kolbuszowej niewątpliwie przejdzie do historii. Ekipa z Polkowic podczas Pucharu Polski, który był zaliczany do Pucharu Europy wywalczyła 8 medali, aż sześciokrotnie stając na najwyższym stopniu podium. Złote medale w swoich kategoriach wiekowych wywalczyli: Renata Jędrasiak (10 km), Lucyna Stępień (półmaraton), Miron Rożynek (5 km), Krzysztof Kalisz (5 km), Ireneusz Lubiatowski (półmaraton), Bogdan Grygorowicz (5 km). Z brązowymi krążkami z Pucharu Europy wrócili: Janina Woronko-Zaczyńska (10 km) i Małgorzata Gładkowska (5 km).