Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Pokonali Jarotę

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w meczu kontrolnym 3-ligową Jarotę Jarocin 1:0. Bramkę dla naszego zespołu zdobył w 66 min. Krzysztof Drzazga.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Pokonali Jarotę
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Do Jarocina podopieczni trenera Jarosława Pedryca pojechali w 18-osobowym składzie. Spotkanie z Jarotą było ostatnim sparingiem zielono-czarnych przed nowym sezonem. Świeżo upieczony beniaminek 3. ligi już na początku spotkania miał dwie sytuacje do zdobycia goli. W 5 min. sam na sam z golkiperem Jaroty znalazł się Krzysztof Drzazga, chwilę później 100% sytuacji nie wykorzystał Wojciech Jurak. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, a rywale nie przebierali w środkach, aby za wszelką cenę umieścić futbolówkę w bramce Sebastiana Szymańskiego. Po 45 minutach był remis 0:0. W drugiej odsłonie żadna z drużyn nie chciała oddać pola gry, jednak optyczna przewaga należała do podopiecznych trenera Pedryca. W 66 min. Piłkę pod polem karnym w pojedynku główkowym wywalczył Rafał Rybarczyk, zagrał do Karola Fryzowicz a ten obsłużył Krzysztofa Drzazgę. Popularny "Drzaga" nie dał żadnych szans bramkarzowi Jaroty. Do końca meczu wynik już nie uległ zmianie. W Jarocinie polkowiczanie pokonali Jarotę 1:0.

Jarota Jarocin - KGHM ZANAM Polkowice 0:1 (0:0)

Bramka: Drzazga 66

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański (46 Sajak) - Szymik (65 Zawadzki), Wacławczyk, Magdziak, Dziedzina (45 Karpiński), Galas (46 Surożyński), Karmelita, Fryzowicz, Drzazga, Bancewicz (65 Seta), Jurak (46 Rybarczyk).