Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Hattrick Krzysztofa Drzazgi

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Na inaugurację rozgrywek III ligi KGHM ZANAM Polkowice pokonał Foto Higienę Gać 4:2. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Krzysztof Drzazga 3 i Maciej Bancewicz.

Piłkarze trenera Jarosława Pedryca podeszli do rywala z respektem. Pierwszy kwadrans to badanie przeciwnika. Później wszystko poszło już zgodnie z planem. Wynik meczu otworzył w 22 min. Krzysztof Drzazga, który po dośrodkowaniu Mateusza Magdziaka z rzutu rożnego umieścił piłkę w bramce Marcina Mazura. Do przerwy było 1:0 dla miejscowych. W pierwszej akcji po przerwie do wyrównania doprowadził Paweł Synowiec. Polkowiczanie odpowiedzieli trzema golami. W 54 min. Drzazga skopiował swoją sytuację z pierwszej połowy i było 2:1, a 4 minuty później popularny "Drzaga" mógł cieszyć się z ustrzelenia hattricka. W 78 min. pięknym strzałem z rzutu wolnego popisał się Maciej Bancewicz podwyższając na 4:1. W końcówce honor gości uratował Michał Wróbel ustalając wynik spotkania na 4:2 dla KGHM ZANAM.

"Jesteśmy kolektywem i to jest siłą naszej drużyny" - podsumował spotkanie strzelec hattricka Krzysztof Drzazga.

KGHM ZANAM Polkowice - Foto Higiena Gać 4:2 (1:0)

Bramki KGHM ZANAM: Drzazga 22, 54, 58, Bancewicz 78

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański - Magdziak, Wacławczyk, Dziedzina, Galas, Famulski (76 Karmelita), Szuszkiewicz (90 Zawadzki), Fryzowicz, Bancewicz (84 Rybarczyk), Drzazga (82 Jurak), Szymik.

Foto Higiena Gać: Mazur - Dorobek, Kalinowski, Kucyniak, Orzechowski (88 Kozina), Pożarycki, Stawowy, Strójwąs, Synowiec (63 Salak), Wejerowski, Wróbel.