Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Show braci Wacławczyk

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu derbowym rozegranym w Polkowicach miejscowy KGHM ZANAM zremisował z rezerwami Śląska Wrocław 3:3. Bramki da podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobyli bracia Kamil i Dawid Wacławczyk.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Show braci Wacławczyk
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Już w pierwszej akcji meczu powracający do Polkowic Kamil Wacławczyk otworzył wynik i KGHM ZANAM prowadził 1:0. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i dobrze grający Śląsk po bramce Artura Łuczkiewicza doprowadził do wyrównania. Kilka minut później po fatalnych błędach w ustawieniu goście prowadzili już 3:1. Wówczas nastąpiło przebudzicie w drużynie polkowickiej. Ciężar gry wzięli na siebie bracia Kamil i Dawid Wacławczyk. W 28 min. kapitan zielono-czarnych zdobył bramkę kontaktową, by 5 minut później dać remis naszej drużynie. Po pierwszej połowie było 3:3. W drugiej odsłonie obie drużyny skupiły się na obronie własnej bramki. W 55 min. arbiter za drugą żółtą kartkę wyrzucił z boiska gracza Śląska Pawła Kohuta. Niestety podopiecznym trenera Pedryca nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki i mecz zakończył się podziałem punktów.

KGHM ZANAM Polkowice - Śląsk II Wrocław 3:3 (3:3)

Bramki: Kamil Wacławczyk 2, Dawid Wacławczyk 28,33 - Artur Łuczkiewicz 8, Ciolacu 12, Dankowski 26

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański - Szymik, K. Wacławczyk (62 Galas), Magdziak, Kasiński, D. Wacławczyk, Szuszkiewicz (72 Karmelita), Famulski, Fryzowicz, Bancewicz (90 Dziedzina), Drzazga (84 Jurak).