Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nie dali rady liderowi

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu na szczycie III ligi piłkarze KGHM ZANAM Polkowice ulegli Górnikowi Wałbrzych 1:3. Honorową bramkę dla podopiecznych trenera Jarosława Pedryca zdobył Krzysztof Drzazga.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Nie dali rady liderowi
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Pojedynek w Polkowicach miał być hitem 12. kolejki. Lepiej w mecz weszli podopieczni trenera Roberta Bubnowicza, którzy w 20 min. po strzale Grzegorza Michalaka objęli prowadzenie. 16 minut później na bramkę Górnika odpowiedział Krzysztof Drzazga i pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1. W 50 min. drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną zobaczył Mariusz Szuszkiewicz i do końca meczu polkowiczanie musieli grać w osłabieniu. Brak jednego zawodnika był niewątpliwie konsekwencją wygranej Górnika. Najpierw w 70 min. po błędzie w obronie bramkę dla wałbrzyszan strzelił Mateusz Sawicki a chwilę później wynik meczu ustalił pięknym strzałem z dystansu Marcin Orłowski. W Polkowicach miejscowy KGHM ZANAM uległ Górnikowi Wałbrzych 1:3.

KGHM ZANAM Polkowice - Górnik Wałbrzych 1:3 (1:1)

Bramki: Drzazga 36 - Michalak 20, Sawicki 70, Orłowski 71

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański - Szymik, Fryzowicz, D. Wacławczyk, K. Wacławczyk (78 Karmelita), Magdziak (51 Karpiński), Drzazga (78 Jurak), Bancewicz, Dziedzina, Szuszkiewicz, Galas

Górnik Wałbrzych: Jarosiński - Michalak, Tyktor, Surmaj (81 Tatuśko), Migalski (60 Sobiesierski), Morawski, Rytko, Oświęcimka, Sawicki, Michalak (73Radziemski), Orłowski