Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Kareta Drzazgi

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice gromią Piasta Karnin 6:2. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli: Krzysztof Drzazga 3, 24, 45, 69, Kamil Wacławczyk 42, Wojciech Jurak 85.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Kareta Drzazgi
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice przystąpili do spotkania w roli faworyta. Już pierwsza akcja pokazała wyższość naszego zespołu nad Piastem. W 3. minucie Krzysztof Drzazga otrzymał dokładne podanie w pole karne i lobem pokonał golkipera gości. Wystarczyła jednak chwila nieuwagi i rywale po błędzie obrońców KS-u, za sprawą Oskara Raćko doprowadził do remisu. Zdobyty gol przez rywala tylko podrażnił zespół trenera Jarosława Pedryca, który zaaplikował Piastowi kolejne trzy bramki. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Drzazga a raz trafił Kamil Wacławczyk. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem miejscowych 4:1. Po zmianie stron nadal ton grze nadawali polkowiczanie, a kolejne gole były tylko kwestią czasu. W 69 ponownie do bramki przyjezdnych trafił Drzazga, zdobywając swoją 17 -tą bramkę w sezonie. Rywale odpowiedzieli golem Oskara Raćko. Wynik meczu ustalił w 85 min. Wojciech Jurak.

W Polkowicach KGHM ZANAM rozgromił Piasta Karnin 6:2.

KGHM ZANAM Polkowice - Piast Karnin 6:2 (4:1)

Bramki: Drzazga 3, 24, 45, 69, K. Wacławczyk42, Jurak 85 - Raćko 8, 75

KGHM ZANAM Polkowice: Szymański - Sworacki, D. Wacławczyk, Dziedzina, Karmelita (68 Famulski), Szuszkiewicz (73 Galas), Fryzowicz, Bancewicz (72 Karpiński), Drzazga (77 Jurak), Szymik.

Piast Karnin: Fabiański, Buda, Gardzielewicz, Kaczmarek, Konefał, Raćko, Śliwiński (21 Kijak), Wawrzyniak, Zdrojewski, Kożuchowski, Pakuła.