Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Budowlani postraszyli KS

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Piłkarze KGHM ZANAM Polkowice pokonali w meczu ligowym Budowlanych Lubsko 2:1. Bramki dla zielono-czarnych zdobyli Kamil Hempel i Mariusz Szuszkiewicz.

Pojedynek z 16. drużyną tabeli dostarczył kibicom wielu emocji. Goście przyjechali do Polkowic w 14-osobowym składzie. Nie oznaczało to jednak, że stali na straconej pozycji, chociaż zdecydowanym faworytem byli piłkarze KGHM ZANAM. Pierwsza bramka padła w 22 min. a jej autorem okazał się Marcin Piech, który wyprowadził Budowlanych na prowadzenie. Podopieczni trenera Jarosława Pedryca długo nie mogli znaleźć recepty na zespół gości i I połowa zakończyła się prowadzeniem piłkarzy z Lubska 1:0. W przerwie szkoleniowiec zielono-czarnych przeprowadził ze swoimi zawodnikami męską rozmową i na drugie 45 minut wyszła zupełnie inna drużyna. Polkowiczanie zaczęli grać bokami i wrzucać piłki w pole karne. W 50 min. po takiej akcji do remisu doprowadził Kamil Hempel. Zwycięską bramkę dającą KGHM ZANAM 3 pkt. zdobył w 71 min. Mariusz Szuszkiewicz.

KGHM ZANAM Polkowice - Budowlani Lubsko 2:1 (0:1)

Bramki: Hempel 50, Szuszkiewicz 71 - Piech 22

KGHM ZANAM Polkowice: Sajak - Sworacki, Magdziak, Galas, Bancewicz (90 Karpiński), Fryzowicz, Szuszkiewicz (90 Ptak), Kasiński, Szymik, Karmelita (63 Famulski), Hempel (64 Bobkiewicz)

Budowlani Lubsko: Kowalski - Bławuciak, Bondarenko, Dynowski (77 Skrobania), Kikoła, Kuźmiński, Łyczko, Owsiany, Piech, Sieczkowski (90 Ścibła), Radko