Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Ostatni sparing przed ligą

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu kontrolnym rozegranym w Polkowicach podopieczni trenera Jarosława Pedryca zremisowali z Wartą Bolesławiecką 2:2. Bramki dla KGHM ZANAM Polkowice zdobyli Wojciech Konefał i Karol Fryzowicz.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Tuż przed ligą szkoleniowiec zielono-czarnych dał szansę występu na murawie zawodnikom , którzy walczą o wyjściową jedenastkę. Od pierwszych minut na placu gry zameldowali się m.in.: Jakub Kopaniecki, Kamil Zawadzki, Kordian Tański czy Dominik Suchora. Spotkanie rozpoczęło się po myśli przyjezdnych. Już w 12 min. po dwóch szkolnych błędach Tańskiego Warta prowadziła 2:0. Bramkę kontaktową dla KGHM ZANAM zdobył w 26 min. Wojciech Konefał i pierwsza połowa zakończył się wygraną gości 2:1. Po zmieni stron trener Pedryc dokonał kilku zmian. Na murawie zameldował się bramkarz Marcin Furtak oraz zawodnicy z pola: Karol Fryzowicz, Mateusz Magdziak, Dawid Wacławczyk, Wojciech Galas i Kamil Hempel. W 65 min. arbiter za faul w polu karnym na Konefale wskazał na wapno. Niestety piłka po uderzeniu Wacławczyka z jedenastu metrów trafiła w słupek. Chwilę później był już remis. Indywidualną akcję prawą stroną boiska przeprowadził Fryzowicz pokonując golkipera gości. Więcej bramek w meczu nie padło w Polkowicach miejscowy KGHM ZANAM zremisował z Warta Bolesławiecką 2:2.

KGHM ZANAM Polkowice – Warta Bolesławiecka 2:2 (1:2)

Bramki dla Polkowic: Konefał 26, Fryzowicz 68

KGHM ZANAM Polkowice: Kopaniecki – Zawadzki, Kasiński, Tański, Suchora, Rybarczyk, Ptak, Famulski, Kobiela, Konefał, Szuszkiewicz.

Po przerwie zagrali również: Furtak, Fryzowicz, Magdziak, Wacławczyk, Galas, Hempel.