Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Podział punktów w Polkowicach

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
W meczu 10. kolejki piłkarze KGHM ZANAM Polkowice zremisowali przed własną publicznością z Falubezem Zielona Góra 0:0. Jeden punkt dał podopiecznym trenera Jarosława Pedryca awans na 12 miejsce w tabeli.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Podział punktów w Polkowicach
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Pojedynek rozpoczął się od szturmu drużyny pokowickiej na bramkę przyjezdnych. W pierwszych 10 minutach KGHM ZANAM Polkowice powinno prowadzić z Falubezem już 2:0, niestety zabrakło skuteczności. Po pierwszej bezbarwnej połowie było 0:0. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie. Nadal stroną atakująca byli miejscowi, zielonogórzanie ograniczali się do pojedynczych kontrataków. W miarę upływu czasu gra się wyrównała. Żadnej z drużyn nie udało się jednak trafić do bramki rywala i mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

KGHM ZANAM Polkowice – Falubaz Zielona Góra 0:0

KGHM ZANAM Polkowice: Primel – Azikiewicz, Wacławczyk, Sworacki, Szymik (59 Kasiński), Karmelita, Galas (59 Wojciechowski), Fryzowicz, Zawadzki, Surożyński (75 Konefał), Szuszkiewicz (81 Kobiela).

Falubaz Zielona Góra: Krajewski – Andrzejczak, Babij, Borys, Chyrek (77 Pawłowski), Cipior (61 Mycan), Doroszczak, Kaczmarczyk (53 Kobusiński), Ostrowski, Siebert, Ziętek